• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png

Davutpaşa puanı uzatmalarda kaptı

 

Davutpaşa puanı uzatmalarda kaptı

Fatih temsilcisi 1 puana uzatmada uzandı.

 


 

Hafta sonu programı açıklanır açıklanmaz Namık Sevik Stadı'ndaki futbol şölenini gözüme kestirdim ve tüm futbolsever arkadaşlarımı davet etmeye başladım. Sabah erkenmiş, o maç izlenir miymiş, ne işimiz var amatör maçta diyen bir tane adam çıkmaz mı? Çıkmadı... Erken uyanırsam gelirim diyen de vardı, hanımdan izin alırsam gelirim diyen de... Tabiki erken kalkamadılar geç geldiler, tabiki hanımdan izin alamadılar. Gelemediler... Olsun gelenler keyfini çıkardı diyelim ve ilk maçımıza geçelim.. 

Davutpaşa takımını bu sezon üçüncü kez izledim. Sezon başından bu yana en büyük eksiklerinin üçüncü bölgede olduğunu söylemiştim, halen aynı fikirdeyim. Neredeyse pozisyon vermeden maçı bitiriyorlar ama ileri uçta çok eksikler. Yenibosnaspor'u ise bu sezon iki kez izledim ve üstüne koyarak ilerliyorlar. İleri uçta Uygar'ın etkili olduğu dakikalarda oyun üstünlüğünü ele geçirdiler. Uğur ve Kaan orta sahada oldukça etkiliydiler. Erkan da kırmızı kart görüp oyun dışından kalana kadar iyi mücadele etti. Yenibosna defansı da uzatma dakikaları hariç oldukça iyi futbol oynadı. Ev sahibi ekipte İrfan ve Hatip çift ön liberoya devam dedi. Önlerinde oynayan Bülent de çok koştu, topu ileriye Mustafa'ya taşıdı. Mustafa da gücü yettiğince rakip savunmayı yıprattı ama çok yalnız kaldı. 

İkinci yarıda tecrübeli oyuncu İrfan'ın kaptırdığı topta Uygar'ın ayak içi güzel vuruşu konuk ekibi 1-0 öne geçirdi. Erkan'ın atılması ile 10 kişi kalan konuk ekip yine de hücumu düşünmeye devam etti. Buna karşı geriye düşen ev sahibi ekipte Kadir ve Ahmetcan'ı oyuna alarak hücum gücünü arttırdı. Stoper Oğuzhan'ı da ileri gönderen Deniz Atak bunun karşılığını uzatma dakikalarında aldı. Sağ kanattan günün çalışkan ismi Cengizhan'ın ortasında Oğuzhan'ın kafa vuruşu skora dengeyi getirdi ve puanları paylaştırdı 1-1.

Hücumda gol sorunu için uzun boyu ve fiziği ile Oğuzhan alternatif olabilir. Beşiktaş'ın eski golcüsü Ertuğrul Sağlam da futbolunun son yıllarını stoper olarak geçirmişti, Oğzuhan da belki santrafor olarak futbol hayatına devam edebilir. Kim bilir...

HABER:ERDEM SAĞOLAN

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-13 Puan Cetveli

U-13 Puan Durumu

HAKKINDA

Miss Kebap salonu  , tescilli  bir marka olup , bu sitede yayınlanan ürünlerin resımlerin ve yazıların  tamamının telif haklari saklı ve gizlidir